Angajam!

Vrem sa facem cea mai buna echipa de curatenie

Angajam personal pentru curatenie Constanta si Bucuresti

Pentru a stabili o intalnire va rugam sa ne contactati la urmatoarele numere de telefon pentru curatenie Constanta:

0764.88.00.25 sau 0742.51.69.35

Si pentru curatenie Bucuresti la urmatorul numar:

0728.002.704

Daca aplicati online va rugam sa precizati pentru ce post doriti sa fiti angajati, multumim!

Posturi libere:

Agent vanzari Departament vanzari

Prezentare generala

Data publicarii
16/05/2012
Oras
Constanta si Bucuresti
Tipul slujbei
Servicii cu clientii, Vanzari, Comert

Responsabilitati

  • Vanzarea intregii game de produse/servicii ale societatii,
  • Incasarea in timpul stabilit a tuturor facturilor de vanzare catre clienti,
  • Respectarea politicilor comerciale ale societatii, respectiv a conditiilor comerciale de lucru cu fiecare client in parte;
  • Disponibilitate pentru program prelungit;
  • Abilitati de comunicare si interrelationare
  • Urmarirea tendintei pietei;
  • Colectare de informatii legate de piata;
  • Intocmirea de rapoarte specifice activitatii de vanzari;
  • Negociere cu clientii;
  • Mentinerea relatiei cu clientii(participare la targuri etc.)
  • Promovarea produselor companiei, a ofertelor speciale etc.

Pentru detalii privind activitatea şi partenerii companiei, precum şi pentru o viziune de ansamblu privind BLAUR Clean, rasfoiti paginile site-ului nostru www.curatenieblaur.ro.

Beneficii

  • Cultura organizationala puternica;
  • Mediu si proceduri de lucru profesioniste;
  • Oferta salariala atractiva cu perioada de proba (bonusuri, beneficii);
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica si de a participa activ la dezvoltarea companiei;
  • Abonament telefon mobil;
  • Masina de munca;
  • Kit de lucru (materiale de prezentare, materiale de promovare, rechizite, etc.).

Menajera Departament curatenie

16/05/2012
Oras
Curatenie

Candidatul ideal

  • Persoana educata, cu bune maniere si reale abilitati de comunicare si relationare
  • Ingrijita, curata, ordonata, loiala, serioasa, constiincioasa
  • Aspect placut, capacitate de organizare si prioritizare a activitatilor
  • Conditie fizica buna
  • Experienta anterioara reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie
  • Daca se poate recomandari de la ultimul loc de munca

Pentru detalii privind activitatea şi partenerii companiei, precum şi pentru o viziune de ansamblu privind BLAUR Clean, rasfoiti paginile site-ului nostru www.curatenieblaur.ro.

Beneficii

Vrei sa faci parte din echipa noastra de curatenie? Vezi aici restul echipei de curatenie!